ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 24.09


У Полтаві після ремонту відкрили смугу траси Київ-Харків

24 вересня в Полтаві урочисто відкрили відремонтовану смугу на автодорозі Київ-Харків. Тут більше не буде розбитих дисків, коліс і витрачених нервів.

Про це  зазначив на відкритті дороги голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

Загалом ще сто кілометрів заплановано відремонтувати до кінця року.

Представники влади оглянули відремонтований відрізок траси М-03 Київ-Харків-Довжанський по вулиці Київське шосе та вулиці Харківське шосе в Полтаві.

Полтавський відрізок цієї автотраси довгі роки перебував у жахливому стані та на ньому не проводилися ніякі серйозні ремонти.

Загальний кошторис ремонтних робіт склав 214 млн гривень.

Об’єкт мав ремонтуватися на умовах співфінансування обласного й місцевого бюджетів.

Область повністю виконала свої зобов’язання й виділила 105 млнгрн, місто – 17 млн грн. Решту коштів – 95 млн –  виділено у межах державної субвенції.

«Ремонт дороги був під зривом. Але нам вдалося заручитися підтримкою держави, й область отримала пряму субвенцію в розмірі 95 млнгрн на закінчення робіт. Дякуючи Президенту, Кабінету Міністрів, Парламенту, Укравтодору, Полтавській обласній раді, роботи завершені. Уже зараз дорогою можна вільно пересуватися», – розповів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

 

«Окрім влаштування дорожнього покриття, на об’єкті встановлено 6 світлофорних перехресть, по всій протяжності влаштовано сучасне освітлення – більше 200 опор та встановлено бар’єрне огородження, а також вже нанесена пластикова розмітка. Крім цього, на в’їзді до міста ми встановили інтерактивний радар вимірювання швидкості», – додав директор ДП «Агентство місцевих доріг» Олексій Басан.

 

 

 

 

ремонт, автодорога Київ—Харків

За темою:

  • У Полтаві встановили турецькі світлофори зі світлоїдами по всій площині
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.