ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 03.12


У Полтаві планують повернути до комунальної власності будівлю дитсадочка

Одне із двох приміщень у мікрорайоні Алмазний, в яких раніше знаходились дитячі садочки, міська влада планує відремонтувати та відновити у ньому роботу.

Про це повідомили на офіційному сайті Полтавської міської ради.

Представники міської влади відвідали приміщення колишніх дитячих садків у мікрорайоні Алмазний. Один з них розташований за адресою Івана Мазепи 57, нині тут знаходиться лабораторний центр Держсанепідслужби, інший - на Хоткевича 9, раніше у цьому приміщенні була приватна школа "Ор-Авнер Хабад Любавич".

Одне з двох приміщень планують повернути до комунальної власності, відремонтувати та відновити у ньому роботу садочка. Яке саме приміщення приведуть до ладу і віддадуть дітям поки вирішують.
Наразі будівлі обстежують профільні спеціалісти, які надалі нададуть орієнтовний кошторис на проведення капітального ремонту.

"Історично так склалося, що коли планувалася забудова цього мікрорайону, за щільністю населення була вирахувана необхідна кількість дитячих садочків. Тому на цій території існує 4 заклади, але наразі по факту працюють тільки 2. Нині вони перевантажені, їхні потужності не витримують. Зараз активно розбудовуються мікрорайони Яр, Горбанівка, будуються багатоповерхівки на Шилівській, тому садочки потрібно відновлювати",

- говорить депутат Полтавської міської ради Олег Бєлоножко.
 

влада, дитсадок, діти,

За темою:

  • Віта Ковальська очолила Департамент освіти та науки ОДА
  • Ринки у Полтаві поки що не відкриватимуть
  • Старшим за 80 років пенсіонерам виплатять додатково по 500 гривень
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.