ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 05.07


У Полтаві планують затвердити місця для нових парковок

Сьогодні, 5 липня, перший заступник міського голови Валерій Пархоменко провів нараду щодо розташування полтавських парковок. У владі пропонують внести зміни в Порядок паркування та офіційно затвердити місця для парковок.

 

Участь взяли директор КП "Полтава-сервіс" Денис Поліщук, начальник Управління капітального будівництва Максим Медведєв, начальник Інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Полтава Максим Малько, повідомили у міській раді.

"Проблема паркування гостро постала у зв'язку зі збільшенням кількості автотранспорту. Нам потрібно розвантажити дороги, звільнити місця для проїзду. Для початку необхідно затвердити місця для нових парковок, визначитися з їх облаштуванням, внести зміни у Порядок паркування", – зазначив Валерій Пархоменко.

Під час наради запропонували збиратися щотижня заради координації дій стосовно вирішення цього питання. Наразі вирішили готувати відповідні проєкти рішень для винесення їх на засідання сесії міської ради. 

У першу чергу необхідно внести зміни в Порядок паркування, затвердити місця для парковок, виготовити проєкт, затвердити технічну документацію.
 

транспорт, влада, паркування

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.