ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 12.02


У Полтаві планують збудувати новий мікрорайон на людських кістках. ВІДЕО

На офіційному сайті Полтавської міськради з'явився проект рішення, згідно з яким на території, де 2017 року знайшли масові захоронення жертв нацизму, можуть збудувати багатоповерхівки. 

 

За даними істориків, тут було розстріляно 34 тисячі людей — євреїв, українців, росіян.

Частину земельної ділянки полтавські чиновники хочуть виставити на аукціон. Потенційний орендар зможе побудувати тут багатоквартирні будинки. Остаточне рішення щодо оголошення торгів мають ухвалити на сесії міськради 19 лютого. Відповідний документ розмістили на сайті міськради 8 лютого 2019 року. У додатку прописані земельні ділянки, із конкретними площами. На публічній кадастровій карті вказано, що ці ж ділянки призначені для будівництва.

Ще 2017 року Нацполіція Полтавщини відкрила кримінальне провадження за фактом знайдення решток поховання на цих територіях. Утім, цю справу явно намагаються спустити на гальмах.

Відео — Полтавське ТБ.

Громадська організація "Savepoltava" повідомила нам, що моніторить ситуацію, а також звернулася до міськради з проханням зняти проект рішення з сесії, і опікується процесом створення пам’ятки на місці масового поховання загиблих. 
 

влада, проект, забудова, історія, рештки, кістки, поховання, поліція, суспільство

За темою:

  • У Полтаві висадили калинову алею на честь загиблих на війні  
  • У Полтаві встановили десять додаткових історичних табличок
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.