ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 11.07


У Полтаві планують збудувати новий житловий масив із садком, храмом і паркінгом

У Полтаві затвердили детальний план забудови території площею 12,8 га між Браїлками, Гожулами та ГРЛ. Частина ділянки вже частково освоєна: тут є багатоповерхівки, городи та старе кладовище.

За планом зведуть 19 секцій дев’ятиповерхових будинків із загальною кількістю 1 399 квартир.

У мікрорайоні проживатимуть до 3,5 тис. осіб.

Передбачено 3,3 га озеленення (що перевищує норму), 568 паркомісць, з яких 280 — у багаторівневому паркінгу.

Проєкт ініціювала міська влада, завдяки чому передбачили соціальну інфраструктуру:
– дитячий садок із початковими класами на 415 дітей,
– храм на 100 людей,
– амбулаторії,
– пожежне депо,
– сміттєвий майданчик та внутрішньоквартальні проїзди.

З 32 учасників громадських слухань 31 підтримав план. Після погодження на сесії міськради землю виставлять на аукціон. Переможець буде зобов’язаний реалізувати проєкт повністю, включно з соцоб’єктами.

На території вже зводять ЖК «Пелюстковий» (частково зданий), облаштовують озеро з фонтаном і планують скейт-парк. Водночас будівництво будинку для Нацгвардії, яке мала вести львівська фірма «Макроекобуд», зупинилося після пробного забивання паль.

новий житловий масив

За темою:

  • Родини, які втратили житло через обстріл Полтави, отримають по 300 тисяч
  • У Полтаві відремонтували гуртожиток для переселенців
  • Де чекають переселенців у безоплатному житлі на Полтавщині
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.