ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 02.06


У Полтаві планують збудувати паркінги на в’їздах до міста

У Полтаві планують створити перехоплюючі парковки, аби розвантажити центр міста від транспорту. Для цього фахівці обрали вісім ділянок на в’їздах до Полтави та поблизу зупинок транспорту.

 

Про це стало відомо журналістам із Концепції організації паркувальних місць та автостоянок у Полтаві, яку затвердили на сесії Полтавської міської ради 31 травня.

Перехоплюючий паркінг (або перехоплюючий паркувальний майданчик) – це платний підземний чи наземний паркінг або спеціально обладнаний майданчик для паркування, розміщений на в’їздах у місто біля головних магістралей з розвинутою інфраструктурою. 

Такий паркінг дозволяє власнику авто залишити свій автомобіль на необхідний йому час та продовжити рух до центральної частини міста за допомогою громадського транспорту, повідомляє Зміст. Розташування даного типу паркінгів визначається якомога більшою відстанню від центральної частини міста поруч з основними в’їздами до нього.

Фахівці Інститут розвитку міста, які створили Концепцію для Полтави, визначили потенційно можливі місця розташування перехоплюючих паркінгів:

  • вул. Зіньківська (поблизу ТРЦ «Київ»);
  • вул. Решетилівська (мікрорайон ГРЛ);
  • вул. Великотирнівська (поблизу ТРЦ «Екватор»);
  • на автошляху Київ – Харків (ділянки поблизу «Епіцентру» та Mcdonald's);
  • вул. Європейська (поблизу мікрорайону «Садовий»);
  • пр-кт Миколи Вавилова (мікрорайон Левада);
  • вул. Панянка (Поділ).

Будівництво перехоплюючих паркінгів дозволить зменшити навантаження на транспортну систему Полтави та зменшити викиди шкідливих речовин. Проте аби люди захотіли залишити свої авто на такій парковці та пересісти до тролейбуса чи автобуса, необхідно покращити в цілому систему громадського транспорту.

транспорт, паркування, автомобілі, влада

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.