ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:47 20.01


У Полтаві подекуди виник дефіцит хліба через засніжені дороги. ФОТО

Полтавці вишикуються у черги, аби купити продукти першої необхідності. Найгірша ситуація із хлібобулочними виробами, які до вечора не залежуються.

Через занесені дороги у деяких районах міста спостерігається нестача хліба, який не можуть вчасно завезти у крамниці і швидко розбирають.

Як повідомили нашому виданню у торгівельній мережі "Наш Хуторок", два останніх дні хліб завозять о десятій годині ранку і вже о 12-ій покупці забирають все до крихти.

В "ЕКО-маркеті" фіксують більший діапазон часу, коли можна придбати хлібобулочні вироби - з дев’ятої і до обіду. Найкраща ситуація у мережі "Кулінічі", до кіосків якої хліб завозять кілька разів протягом світлового дня.

На Садах-2 в двох магазинах "АТБ", у "Паровозі" та на ринку хліба не було взагалі станом на вчорашній вечір.

Продавці та менеджери магазинів говорять, що хлібний дефіцит виник з кількох причин. По-перше, через снігові завали машини з товаром не можуть доїхати до прилавків, складніше і довше його завантажувати і вивантажувати. По-друге, полтавці купують більше хліба у розрахунку на одну особу, ніж зазвичай - аби зайвий раз не виходити на заметені снігом вулиці.

Так само значно погіршився асортимент молочної продукції, яка просто не може потрапити до Полтави заблокованими снігом автошляхами.

Нагадаємо, напередодні був ускладнений рух громадського транспорту, а деякі околиці виявилися відрізаними від зовнішнього світу.

Анна СОЛТОВСЬКА

негода, сніг, заметіль, комунальники, дороги, хліб, молоко, дефіцит

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.