ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 10.08


У Полтаві подорожчають послуги із вивезення сміття

Незабаром планують змінити тарифи на послуги із вивезення відходів у Полтаві.

Так, 10 серпня комунальне підприємство КАТП-1628 запропонувало нові тарифи на послуги із вивезення відходів. Про це повідомили на офіційному сайті Полтавської міської ради.

 

 Підвищити тарифи планують через зростання витрат на зарплати працівників, закупівлю палива, запчастин для сміттєвозів, енергоносіїв тощо.

Розцінка на послугу вивезення твердих побутових відходів у Полтаві становлять - 47,18 грн за 1 м³, бюджетні установи – 49,44 грн/м³, підприємства – 58,43 грн/м³.

Через зміну собівартості тарифу, підприємство пропонує ввести єдиний тариф на вивезення твердих побутових відходів у розмірі 83,40 грн за 1 м³ з ПДВ.

Планують змінити ціну на вивезення великогабаритних відходів, зокрема твердих та ремонтних, який наразі становить 106,86 грн/м³ на 218,50 грн за 1 м³.

Також змінять вартість на послуги з захоронення відходів, нині також залежить від групи споживачів: населення сплачує 4,75 грн/м³, бюджетні установи – 5,20 грн/м³, а підприємства – 5,88 грн/м³. Замість цього пропонують встановити його на рівні 22,48 грн/м³.

Місячну вартість послуг для мешканців встановлять після того, як затвердять нові тарифи та норми надання послуг.

комуналка, тариф, підвищення, сміття

За темою:

  • Асоціація міст оприлюднила звернення щодо зриву опалювального сезону
  • На Полтавщині вимагають зменшення тарифів на опалення
  • Водопостачання на Полтавщині не подорожчає
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.