ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 14.10


У Полтаві погасили марку, присвячену ЗСУ

У Полтаві влаштували спецпогашення поштової марки "Слава ЗСУ". Це зробили до Дня захисників та захисниць, який відзначають 14 жовтня. Про це Суспільному розповів директор полтавської філії «Укрпошти» Юрій Набасов.

Тепер марки, конверти та листівки доступні для продажу, зокрема, у поштових відділеннях та онлайн. Частину виручки спрямують для допомоги військовим.

Полтавський філателіст Юрій Володимирович розклеює на листівки та конверти нові поштові марки «Слава Збройним силам України». Від 14 жовтня їх ввели в обіг на Полтавщині та у країні загалом.

У Полтаві погасили марку, присвячену ЗСУ

Філателісти роздивляються нові марки. Суспільне Полтава

"Гарні марки, дуже гарні конверти. Зразкові, можна сказати. Загальний конверт зроблений, де всі Збройні сили показані. Це конверт першого дня, він у день виходу марки робиться завжди.Для того, щоб він був філателістичним зразком, документом, то сюди обов’язково ще ставиться поштовий штемпель поштамту звичайній і, як правило, рекомендований (штемпель – ред.). Ось тут буде стояти рекомендований", - говорить філателіст Юрій Приходько.

На кожному аркуші – шість марок, на яких зображені різні підрозділи Збройних сил України. Зокрема, тероборона, Сили спецоперацій та десантно-штурмові війська. Тираж – 1 мільйон примірників.

У Полтаві погасили марку, присвячену ЗСУ

 

У День захисників та захисниць у Полтаві влаштували спецпогашення. Охочі можуть маркувати продукцію спеціальним штемпелем із написом «Слава ЗСУ».

"Крім марки, можна купити на онлайн-майданчиках і в відділеннях пошти листівки, конверт і мерч – світшоти. Ці марки можна відсилати по Україні і за кордон. Хочу підкреслити – з цих марок кожна номіналом 12 гривень, плюс 8 гривень іде на допомогу нашим Збройним силам України", - каже директор полтавської філії «Укрпошти» Юрій Набасов.

Полтавка Олена Ладур придбала усі марки на воєнну тематику, які випускали після 24 лютого.

"Я до цього збирала марки Радянського Союзу, а тепер, коли почалася війна, почала збирати марки тільки України. Ті вже непотрібні стали марки. Перша марка і ці всі – видно, що в Україні така трагедія, війна. І марки, пов’язані з цим, теж не дуже розмальовані. Вони в сіро-блакитному фоні всі. Перемога за нами. І тоді будуть марки також цікаві, кольорові і різнобічні", - розповідає полтавка Олена Ладур.

 

марка, ЗСУ

За темою:

  • У Полтаві презентували марку "Херсон – це Україна"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.