ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 09.09


У Полтаві погасили марку, випущену до ювілею Івана Котляревського

Укрпошта запускає в обіг нову марку, виготовлену спеціально до ювілейної дати - 250-річчя від дня народження письменника.

Сьогодні, 9 вересня, під час урочистостей з нагоди ювілею Івана Котляревського, у музеї-садибі письменника, що на Івановій горі в Полтаві, відбулася традиційна акція, на яку філателісти України і світу чекали 50 років, повідомили на сайті Полтавської ОДА.


"Я тримаю в руках артефакт, який із трепетом будуть зберігати філателісти всього світу – унікальну поштову марку зі штемпелем спецпогашення на честь 250-річчя Івана Котляревського. Сподіваюся, що вона буде такою ж популярною, як її попередниця 50 років тому",

- зазначив доцент кафедри Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Гліб Кудряшов.

Дизайн марки розробили працівники Полтавського літературно-меморіального музею Івана Котляревського та передали в Полтавську дирекцію "Укрпошти".

Зображений на марці – відомий портрет класика літератури, а на конверті – малюнок Тараса Григоровича Шевченка, завдяки якому й вдалося відтворити саму садибу Котляревського.

Спецпогашення доручили секретарю Полтавської міської ради Олександру Шамоті, директору Полтавського літературно-меморіального музею Івана Котляревського Руслану Яременку, директору Полтавської дирекції акціонерного товариства "Укрпошта" Андрію Рижову та голові Полтавської спілки філателістів Михайлу Мелліну. Вони в чотири руки поставили штемпель "Полтавщина – край любові" на чотирьох конвертах із ювілейною маркою, а потім поставили підписи на них.

"Ювілейна марка на честь 250-річчя Івана Котляревського вийшла тиражем понад 3 тисячі екземплярів, тому всі охочі можуть нею користуватися для відправлень у межах України. Погашені конверти з підписами будуть передані до фондів Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, Музею зв’язку України, Полтавського літературно-меморіального музею Івана Котляревського",

– розповів директор Полтавської дирекції акціонерного товариства "Укрпошта" Андрій Рижов

Усі охочі могли придбати нові марки та ювілейні листівки, а для філателістів була гарна нагода поповнити свою колекцію черговим раритетом.

ювілей, Котляревський, марка, Укрпошта

За темою:

  • "Ворскла" провела 700-й матч у чемпіонатах України з футболу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.