ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 08.10


У Полтаві покажуть фотовиставку щодо пробації

11 жовтня  2018 року у Полтаві відбудеться церемонія відкриття Національної фотовиставки "Пробація. Можливості для змін".

На виставці будуть презентовані фото та відеоматеріали – світлини та зворушливі історії життя людей, які опинилися у конфлікті з законом і отримали другий шанс на пробації, залишившись на волі, або були ізольовані у місця несвободи. Такі історії демонструють, що, попри все, людині варто давати шанс на виправлення та можливість залишитись у своїй  громаді.

Пробація – новий термін в українському законодавстві. У широкому розумінні – це відповідальність особи за скоєний злочин без позбавлення волі. Адже ми знаємо, що не кожен, кого суд визнав винним, становить небезпеку для суспільства. Система пробації передбачає роботу з особами, які скоїли злочин, без ізоляції їх від суспільства – надання їм соціальної і психологічної підтримки та допомоги. І, звісно, це нагляд і контроль за особою під час перебування на пробації. 

Церемонія відкриття відбудеться 11 жовтня о 16:30 у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Котляревського (вул. Небесної Сотні 17).

Фотовиставка буде відкрита 12-24 жовтня. Вхід – безкоштовний.

Фотопроект реалізовано за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, компанією "Агрітім Канада Консалтинг" у співпраці з Міністерством юстиції Україні.

культура, фотовиставка, пробація

За темою:

  • У Полтаві презентують виставку картин "Станція 45"
  • У Полтаві відкрили виставку "Олексій Крютченко. Остання експедиція"
  • У музеї на Полтавщині відкрили виставку керамістів з десяти країн
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.