ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 03.10


У Полтаві покажуть свідоцький мюзикл про корупцію "Кабінет № 333"

Полтавський Театр Сучасного Діалогу та данський театр C:NTACT запрошують на прем’єрні покази документальної вистави про корупцію "Кабінет №333", яку покажуть в обласному академічному театрі ляльок 16-17 жовтня.

Під час театральної лабораторії "corrupt:off" актори та акторки три місяці досліджували тему корупції в команді з професійними режисерами,
драматургами, тренером з фізичного театру, експерткою з антикорупційної діяльності та психологинею. Результатом проєкту став свідоцький мюзикл "Кабінет № 333".

Що значить "свідоцький"? Кожна історія, яка звучатиме зі сцени, є власною історією актора чи акторки.

Чому мюзикл? Ми звикли чути в медіа про різні корупційні схеми і це стало для нас звичайною новиною, яка була вчора, є сьогодні та буде завтра. Загорнувши це в обгортку музичної композиції, додавши нотку іронії, автори надали нове звучання буденним історіям корупції.

Чому саме про корупцію? Ідея з'явилася в данських партнерів із театру C:NTACT. Вони понад 30 років реалізовують мистецько-соціальні проєкти. Данія – країна, яка посідає перше місце в антикорупційному рейтингу, в той час як Україна – на 128-му. Тому експеримент співпраці полярних антикорупційних країн викликав цікавість і Театру Сучасного Діалогу.

«У виставі ми розглядаємо саме буденні історії корупції в навчальних, медичних закладах та інших сферах, в яких кожен та кожна може зіткнутися з хабарництвом. Окрім власного досвіду, ми запитуємо, чому в нашому суспільстві нечисті схеми набули такої популярності. Чи можна вважати
корупцію частиною українського менталітету? Чи можливо подолати корупцію взагалі? Як чинити опір корупції, якщо оточуючі тиснуть та не підтримують тебе?», — задаються питаннями автори проєкту.

Долучитися до цієї дискусії можеш і ти, прийшовши на виставу. Адже другим актом вистав Театру Сучасного Діалогу завжди є обговорення, де кожен охочий може виразити свою думку, з приводу побаченого та теми вистави.

Коли: 16 жовтня о 19:00, 17 жовтня о 18:00.
Де: Полтавський обласний академічний театр ляльок.
Вхід по реєстрації – bit.ly/3mPx4KX.

_______________________________________________________________
Проєкт виконують Полтавська філія Суспільної служби України та Данський
інститут культури за підтримки Європейського фонду демократії (EED) та House of Europe.

культура, мистецтво, театр, корупція, Данія, анонс

За темою:

  • У Полтаві показали прем’єру "Як рятували країну Мережину"
  • Полтава вперше прийняла харківський театральний фестиваль
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.