ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 19.06


У Полтаві покращать ситуацію щодо лікування військових у психлікарні

У ситуацію щодо незадовільного ставлення до військових, які опинилися у психіатричній лікарні Полтавської області, втрутилася полтавська волонтерка Вікторія Мірошніченко.

Про це вона розповіла на Фейсбук-сторінці.

Варто нагадати, що раніше кременчуцька волонтерка вказувала на те, що до військових у медзакладі ставляться як до психічно хворих.

Тож Мірошніченко розповіла, що пройшла зустріч з представниками медичного закладу, військового шпиталю, обласного департаменту охорони здоров'я, прокуратури та військової адміністрації.

Усі разом намагалися розібратися у ситуації та знайти конструктивне рішення для вирішення проблеми на усіх етапах лікування бійців.

«З наступного тижня проблема покроково буде вирішуватися. Бо, нажаль, це наслідки совкової системи та неготовність лікувальних закладів до масового приймання поранених та тих бійців, які мають не тільки ЧМТ (черепно-мозкова травма, ред.), а і посттравм. Одне тягне за собою вирішення інших не менш важливих проблем», - повідомляє волонтерка.

Вона зазначає, що на зустрічі з боку усіх сторін було бажання вирішити це питання для того, аби наші захисники отримували адекватну медичну допомогу в найліпших умовах, пише Кg.ua.

«Уся ця ситуація на контролі керівництва області, нашому контролі та медійників. Тож лупаємо цю скелю та не тільки воюємо з ворогом, а ще й будуємо сучасну Україну з повагою один до одного», - зауважила  Мірошніченко.

медицина, військові, психлікарня

За темою:

  • У Гадячі вперше видалили пухлину сечового міхура без розрізу
  • Минулого тижня в області підтвердили 27 випадків захворювання на COVID-19
  • В обласній лікарні запрацював новий комп'ютерний томограф
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.