ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 09.01


У Полтаві помер відомий лікар Василь Пелипенко

На 86-му році пішов із життя заслужений лікар України, кандидат медичних наук, доцент УМСА Василь Павлович Пелипенко.

Майбутній заслужений лікар народився на Харківщині. Після закінчення Рокитянської середньої школи поступив до Харківського медичного інституту, після чого був направлений на роботу на Донбас. Працював дитячим хірургом у Комунарській міській лікарні (нині - Алчевськ Луганської області). 

Після закінчення клінічної ординатури Пелипенко повернувся до міської лікарні міста Комунарськ, де працював завідувачем травматологічного відділення до 1970 року. Був переведений до 1-ї міської клінічної лікарні міста Полтави завідувачем травматологічного відділення та міським травматологом.

За невтомну багаторічну працю у 1993 році удостоєний високого звання "Заслужений лікар України". У жовтні 1986 року був вибраний за конкурсом асистентом, а в 1987 році — доцентом кафедри травматології, ортопедії і ВПХ Полтавського медичного стоматологічного інституту. Останні роки творчої діяльності Василь Пелипенко спрямував на впровадження в клінічну практику ендопротезування в разі травм і захворювань кульшового суглоба. Першим у регіоні він упровадив однополюсне і тотальне ендопротезування цих суглобів.

Спільно з колегами видавав посібники для студентів, є автором багатьох наукових робіт та статей.

Помер Василь Пелипенко від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією.

утрата, медицина, смерть, Василь Пелипенко, УМСА

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.