ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 20.10


У Полтаві попри зауваження поліції встановлять кіоски "Кулінічі"

У Полтавській міській раді, на засіданні комісії з розміщення тимчасових споруд підтримали блок питань щодо подальшого розташування 24 із 25 кіосків "Кулиничі" торгової марки ТОВ "Кегичівське" на один рік.

Кіоски розміщені на перехрестях, тротуарах, близько до проїжджих частин.

Під час обговорення питань по «Кулиничам» представник патрульної поліції неодноразово зазначав, що щодо деяких МАФів є принципова позиція правоохоронців не підтримувати розміщення, оскільки кіоски розташовані з порушеннями.

Наприклад, вони знаходяться занадто близько до проїзної частини, що створює небезпеку для водіїв та пішоходів, або розміщенні на місці скупчення людей, здебільшого на зупинках. Це стосується кіосків на вулицях: Героїв-Чорнобильців, 1; Соборності, 48; Зіньківська 36; Європейська, 65.

Однак, голова комісії, представниця «Рідного міста» Тетяна Юрченко пояснила, що якщо міська влада постійно дослухатиметься до рекомендацій поліції, то не вистачить коштів із міського бюджету на демонтаж тимчасових споруд:

Поступово ми йдемо до того, щоб зменшувати кількість порушників. Так, є питання по відстані розміщення МАФів від проїжджої частини. Але якщо ми сьогодні керуватимемося тільки нормами поліції, то я не знаю, яку кількість коштів ми повинні закладати в бюджет для демонтажу. Таких сум немає. Треба все робити поступово. У першу чергу, реагуватимемо на грубі порушення.

Єдиним виключенням став кіоск на проспекті Першотравневому, поруч із зупинкою громадського транспорту «Технічний університет».

Проректор ПолтНТУ Анатолій Мартиненко пояснив, що в споруді суцільна антисанітарія, бігають коти тощо. Питання про його розміщення відправили на доопрацювання.

Питання мають підтримати на містобудівній депутатській комісії та затвердити на сесії міської ради.

Залишилося тільки одне питання: якщо міський бюджет не потягне профінансувати демонтаж усіх споруд з порушеннями, то навіщо продовжувати їм дозволи, адже це точно не розв’язує проблему.

До слова, «Кулиничі» відомі тим, що спочатку встановлювали кіоски, а лише після цього їх легалізували. Це неодноразово відмічали журналісти ІВ «Полтавщина».

кіоски

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.