09:00 22.06
Після ворожого обстрілу Полтави четверо дітей перебувають у лікарнях
Після вчорашнього ворожого обстрілу четверо дітей перебувають на лікуванні. Медики борються за їхні життя.
За інформацією начальника Полтавської обласної військової адміністації Віталія Дяківнича, постраждалим надають всю необхідну допомогу, їхній стан контролюють лікарі та профільні спеціалісти.
Діти перебувають під постійним наглядом, проводяться всі потрібні обстеження. Постраждалих доставили до лікарень з травмами різними ступенями тяжкості.
Унаслідок обстрілу поранені 14 людей, серед них – шестеро неповнолітніх хлопців. Усіх постраждалих госпіталізували до медичних закладів, де їм надають необхідну допомогу. Стан пацієнтів контролюють лікарі.
Додаток для Android




