ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 03.01


У Полтаві поховали охоронця ХПП, якого знайшли в колодязній ямі

В останній день минулого року у Полтаві сталася страшна трагедія. На вулиці Рибчанській, на території Полтавського хлібо-приймального пункту, в колодязній ямі втопився 54-річний охоронець підприємства. 

31 грудня на території Полтавського хлібоприймального підприємства, що на вулиці Рибчанській, 31, у колодязній ямі знайшли тіло 54-річного охоронця. На тілі загиблого слідів насильства не виявили. У Полтавському відділі поліції ГУНП повідомили, що, за попередніми даними, чоловік упав у колодязну яму і втопився.

Управління з питань цивільного захисту ОДА у перший день нового року повідомило про трагедію на ХПП двома рядками офіціозу, але при цьому в управлінні дивним чином помилилися, вказавши, що загинула жінка. Насправді, загинув чоловік — Юрій Миколайович Концевий — начальник зміни охорони підприємства.

Редакція попросила розповісти подробиці того страшного передноворічного вечора доньку дружини Юрія Концевого — Марину.

"Близько шостої години вечора 31 грудня мамі подзвонив начальник охорони (або відділу) "Явора" і запитав, чи не знає вона, де її чоловік - начальник зміни охорони на ХПП. Телефон його був поза зоною досяжності. Ми поїхали туди. Нам показали яму без люка, але сказали, що відкрита вона давно і Юра про неї знав. Сніг навколо ями розчищений не був, але до нашого приїзду вони його почистили. Навіщо? Замітали сліди? Сказали, швидше за все, він десь на території або пішов у "самоволку". На камерах вони бачили його востаннє близько 15:45, а шукати почали о 16:20.

Ми з мамою бігали по території ХПП дві години з ліхтарями. Потім мій чоловік змусив охоронців знайти довгу палицю і поліз шурувати в яму. З далекого кута виплило тіло собаки і стало все зрозуміло... Викликали працівників МНС і вони баграми витягли Юрочку з ями. Це було близько 22:00. Імовірно, під час обходу території одна з собак впала в яму, Юра намагався їй допомогти і сам зісковзнув туди ж! Глибина води в цій ямі близько 190-200 см. Я не знаю, скільки він прожив у крижаній воді. Напевно, кликав на допомогу напарника, але територія ж - величезна! 

Керівництво ХПП приїхало, навіть не представилися, потопталися і поїхали зустрічати Новий рік... На моє запитання - чому на території відкритий люк, - якась жінка сказала, що директор - усього тиждень як директор і нічого ще не знає, і взагалі не чіпайте його - йому і так важко! 

А нам? Нам як? Ми втратили батька, діда, чоловіка... Мама, інвалід 2-ї групи, майже без свідомості... Усвідомити весь жах ситуації мозок просто відмовляється. У нас немає грошей навіть на похорон - збираємо з миру по нитці...", — зізналася Марина.

Поховали Юрія Концевого сьогодні, 3 січня, на цвинтарі поблизу Малобудищанського заводу...

смерть, трагедія, ДСНС, ХПП

За темою:

  • На Полтавщині з Дніпра витягли тіло рибалки
  • На Полтавщині під час пожежі в будинку загинув чоловік
  • На підприємстві під Полтавою загинув чоловік
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.