ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:02 11.02


У Полтаві пожежні врятували сову. ФОТО+ВІДЕО

До пункту обігріву полтавських рятувальників прилетіло совеня. У птаха було травмоване крило. Уночі його обігріли, а вранці передали приватному зоопарку, де сову пообіцяли виходити й випустити на волю.

У совеняти було пошкоджене крило/Фото з Фейсбуку У совеняти було пошкоджене крило/Фото з Фейсбуку У совеняти було пошкоджене крило/Фото з Фейсбуку У совеняти було пошкоджене крило/Фото з Фейсбуку У совеняти було пошкоджене крило/Фото з Фейсбуку У совеняти було пошкоджене крило/Фото з Фейсбуку

На рятувальників, які чергували у пункті обігріву для громадян, що розташований на вулиці Великотирнівській поблизу автовокзалу, очікувала несподіванка - в намет залетів птах із перебитим крилом. Пізніше виявилося, що це було совеня приблизно п'ятимісячного віку.

Сьогодні вночі до пункту обігріву залетів птах. Спочатку ми не могли зрозуміти, що це таке, а потім вже роздивились - це була молода сова,

- розповів співробітник 4-ої Державної пожежно-рятувальної частини Андрій Тюрін.

Рятувальники підібрали птаха, нагодували та перенесли до пожежної частини. Зранку сову передали до приватного зоопарку, працівники якого взялися її вилікувати, забезпечити їжею, надати необхідну допомогу і в подальшому відпустити на волю.

Лесь ГАВРИЛОВ, фото ДСНС Полтавської області

ДСНС, МНС, пункт обігріву, обігрів, сова, порятунок, рятувальники

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.