ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 12.11


У Полтаві представили нового голову ОДА

Сьогодні, 12 листопада, перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов за дорученням президента Зеленського представив громады нового голову обласної держаної адміністрації Олега Синєгубова.

Сергій Трофімов вручив голові Полтавської облдержадміністрації службове посвідчення, Указ про призначення та побажав успіхів на новій посаді.

"Головне завдання Президента — покращити життя людей. До голів адміністрацій ті ж вимоги. У них має бути нульова толерантність до корупції, вони мають слідкувати за цільовим використанням коштів державного бюджету. Олег Синєгубов також повинен закінчити процес децентралізації в області й максимально залучити інвестиції в регіон",

– повідомив Олег Трофімов.

Сам Олег Синєгубов подякував Главі держави та його команді за довіру й окреслив пріоритетні завдання на посаді:

 — У першу чергу проведу аудит усіх раніше прийнятих рішень та оціню їхню ефективність. На Полтавщині близько 2 тисяч обласних програм, більшість із яких неефективні. Також у регіоні будуть відкриті два офіси – інвестиційний та офіс реформ. Маю надію, що з вашою допомогою зможу створити дієву команду, щоб кожен полтавець відчув покращення життя на собі.

Крім того, новий керівник облдержадміністрації зауважив, що особливу увагу на посаді приділятиме створенню нових робочих місць, будівництву й налагодженню роботи силових структур. Уже за місяць пообіцяв представити громаді конкретний план дій.

Олег Синєгубов народився 10 серпня 1983 року в Харкові. Працював слідчим на Південній залізниці. Також був ад'юнктом Харківського національного університету внутрішніх справ, старшим викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін, економіки та соціології, доцентом тієї ж кафедри, заступником декана з навчально-методичної роботи. У 2013 році отримав вчене звання доцента кафедри цивільного права та процесу. По жовтень 2019 року – декан факультету № 6 ХНУВС.

У 2018 році брав участь у конкурсному відборі на посаду судді Вищого антикорупційного суду України. А під час цьогорічних парламентських вибрів був довіреною особою кандидата в народні депутати (тепер — нардепа) від партії "Слуга народу" по виборчому округу №180 Олексія Красова. Також займався підприємницькою діяльністю. Від семи квартир його родини, про які писала преса, пан Синєгубов видхрестився, сказавши полтавським журналістам, що це неправда.

 
 

призначення, Олег Синєгубов, влада, політика, ОДА

За темою:

  • Фесенко і Тарахкало отримали посади у Полтавській ОДА
  • На Полтавщині призначили пять голів райадміністрацій
  • Керівником "Полтавагазвидобування" призначили Олександра Олексенка
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.