ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 22.12


У Полтаві претестували проти забудови поблизу Кадетського корпусу

У Полтаві відбулася акція протесту проти нової забудови поблизу колишньої будівлі Кадетського корпусу підприємцем Сергієм Морозовим.

 

Припинити зведення будинку поблизу колишнього Кадетського корпусу у Полтаві 22 грудня вимагали на акції протесту. На неї прийшли понад 50 осіб, переважно представники патріотичних сил.

"Я проти того, щоб забудовували історичну частину міста. Забудовник, на жаль, не показує дійсних документів. Ансамбль, який позаду нас, – це частина Кадетського корпусу. А вже ця забудова – не є історичною", − сказав учасник акції Роман Ткач журналістам Суспільного.

"У нас є ансамбль Круглої площі. Тут комплексна охоронна зона та ряд пам'яток. Відповідно до вимог Закону України про охорону культурної спадщини – тут забороняються містобудівні, архітектурні чи ландшафтно-будівельні перетворення, земельні роботи", − вважає голова ГО "Збережемо Полтаву" Віктор Трофименко.

Замість одноповерхової будівлі, про яку йшлося у документах від початку нового будівництва, тут зводять багатоповерхівку. Через це у липні цього року Міністерство культури винесло припис та визнало будівництво незаконним. Та власник забудови Сергій Морозов так не вважає. І заявив, що оскаржуватиме це рішення у суді.

"Я мав бажання збудувати собі офіс. Я дію згідно із законом. Якби був хоча би один припис суду, я зупинив би будівництво", − повідомив Сергій Морозов.

Нагадаємо, зводити будівлю поблизу колишнього Кадетського корпусу почали 2017 року. Тоді проєкт передбачав реконструкцію та добудову нежитлових приміщень. Міністерство культури погодило проєктну документацію. Та замість одноповерхової споруди, забудовник запланував чотириповерхівку.

скандал, забудова, закон, Кругла площа

За темою:

  • Під час війни судитимуть крадія гуманітарки
  • Небезпека для довкілля: стічною каналізацією забруднили ділянку розміром із футбольне поле
  • Українська компанія Parimatch почала збір підписів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.