ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 12.06


У Полтаві презентували "Антикорупційну карту ремонтів"

У середу, 12 червня, у Полтаві відбулась прес-конференція ГО "Антикорупційний штаб", на якій організатори представили свій новий проект - "Антикорупційну карту ремонтів".

"Антикорупційна карта ремонтів - це сайт у вигляді карти, на якому розміщені всі ремонтні роботи по Україні, до найменших населених пунктів. Будь-хто може зайти і подивитися, які роботи виконувались в тому чи іншому будинку. Скільки коштів було виділено. В разі, якщо роботи не були проведені, або зроблені не якісно, на сайті можна залишити скаргу, або коментар. Яку опрацюють наші юристи та передадуть замовнику робіт, щоб всі роботи і кошти були реалізовані  належним чином", - сказала Юлія Гречка, співорганізаторка проекту.

За дослідженнями ГО "Антикорупційний штаб" у Полтаві з початку 2017 та по перший квартал 2019 року включно, на ремонти було укладено 2270 договорів на суму понад 2 млрд гривень.

До трійки найдорожчих увійшли:
- послуги з поточного ремонту дорожнього покриття та тротуарів вулиць Полтави — 193 млн гривень;
- капітальний ремонт із заміною віконних блоків 3-ої міської клінічної лікарні м.Полтава — 144.7 млн гривень;
- будівництво багатоповерхового багатоквартирного будинку по вул.Нікітченка у Полтаві — 142 млн гривень.

До речі, від полтавської влади на презентацію було запрошено Костянтина Малька, першого заступника начальника управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому, але він не прийшов. Наразі Полтава стала єдиним містом серед тих, де вже презентували карту ремонтів, і де представники влади були відсутні.

Ідея створення такого сайту з'явилась кілька років тому, щоби запобігти розкраданню коштів під час проведення ремонтів. Коли люди будуть залучені до процесу запобігання корупції, відповідно і якість ремонтів стане кращою. Тож чим більше контролю буде з боку платників податків, тим прозорішим буде використання цих коштів, і тим менше буде корупції загалом, впевнені в ГО "Антикорупційний штаб".

 

Анна АЛЬОШИНА
 

сайт, іновація, презентація, Антикорупційний штаб, карта ремонтів, кошти

За темою:

  • Пять днів мешканці семи сіл під Полтавою були без газу
  • Комунальники приводили до ладу Білу альтанку
  • Полтавський гуртожиток відремонтують за 34 млн гривень
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.