ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 24.12


У Полтаві презентували бюджет-2022

Наступного 2022 року доходна і видаткова частина бюджету Полтави становитиме 4,1 млрд гривень.

Перелік фінансування галузей:

 

 • освіта – 1 млрд 800 млн грн;
 • УЖКГ – 665 млн грн, зокрема 300 млн грн кредитні кошти;
 • капбудівництво – 155 млн грн;
 • спорт – 127 млн грн;
 • культура – 248 млн грн;
 • медицина – понад 300 млн грн.

Медична галузь міста фінансується коштом НСЗУ та з міського бюджету. Однак коштами НСЗУ не передбачене харчування. Тому медичну галузь дофінансують на більш як 300 млн грн з міського бюджету.

На капітальне будівництво передбачено 150 млн грн та ще 120 млн додаткових кредитних коштів на ремонт парку «Перемога».

Щодо УЖКГ, то передбачено 650 млн грн. Однак необхідно понад 1 млрд грн.

Тому влада планує взяти участь у грантових проєктах, зокрема ДФРР, до якого подадуть 4 об’єкти на близько 200 млн грн, повідомила Полтавська хвиля.

 

 

Нині не відомо, чи підтримають депутати презентований бюджет.

Депутати повідомили, що документи по бюджету вони отримали лише вчора ввечері, інформація по цифрах в них не конкретизована, тому нормально оцінити бюджет вони не мають змоги.

Депутатка Катерина Бабіч зазначила, що жодна стаття, яка стосується частини освіти не розшифрована.

– Цікавить конкретний перелік шкіл. Також зауважу, мені особисто вчора о 17.36 прийшла кіпа документів, – сказала Катерина Бабіч.


Вадим Ямщиков зауважив, що минулого року депутати прийняли регламент бюджету, в якому розписали по датах, поетапний процес прийняття бюджету міста.
 

– Там все чітко розписано: до 25 грудня ми повинні прийняти бюджет. Моя пропозиція надати нам всю інформацію розгорнуто, щоб кожен депутат міг ознайомитися і висловити свою думку та почути конкретні пропозиції по стратегічних напрямках. Подивіться, як роблять презентацію в інших містах – там все розгорнуто, а нам ви просто даєте якісь цифри, – сказав Вадим Ямщиков.

На зауваження депутатів Валерій Пархоменко зауважив, що сьогодні презентували лише документ, а далі він детальніше розглядатиметься на профільних комісіях.

Маріанна Соліман, очільниця депутатської комісії питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства запропонувала зібратися на комісії та детально все розглянути, зазначивши, що часу вивчити увесь бюджет в неї не вистачить, але свої питання – так.

Зрештою частина депутатів, включаючи секретаря Полтавської міської ради Андрія Карпова, покинули сесійну залу. Інша частина, дослухавши виступи очільників управлінь, вирішили, що з 27 по 31 грудня відбудуться засідання депутатських комісій, щоб опрацювати бюджет.

бюджет участі, міськрада

За темою:

 • Місцеві та обласний бюджети наповнюються з перевиконанням
 • Полтавські добровольці можуть отримати більше десяти мільйонів із міського бюджету
 • Полтавці вимагають звіту міського голови про кошти, виділені на оборону міста
 • Топ-5 за тиждень :
  Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.