ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 28.07


У Полтаві презентували "чарівну" книгу

У Полтаві презентували книгу «Софіїні небеса, або Чарівний Дар гномів» письменниці, художниці, журналістки Оксани Гордійко.

Її повість-казка відзначена спеціальною премією міжнародного літературного фестивалю Open Eurasian Literature Festival & Book Forum. Здобула вона перемогу й у конкурсі «Коронація слова».  

Книгу «Софіїні небеса, або Чарівний Дар гномів» Оксана Гордійко писала впродовж двох років. Жінка самотужки малювала й ілюстрації до твору. Історія відбувається через світосприйняття 11-річної дівчинки. Її родина після подій на Майдані переїздить до польського Вроцлава.

Вроцлавські гноми повідомили Софійці, що вона обрана. І має чарівний дар. Вони розповіли їй про фарби, якими можна намалювати будь-яке майбутнє. Але ці фарби, у залежності від того, до якої людини вони потрапляють – хорошої чи поганої, можуть змінювати реальність.

Авторка розповіла: книга народжувалася і начебто жила своїм власним життям. Письменниця не планувала розвитку події: самій було цікаво дізнатися, що ж відбудеться далі.

Детальніше — у сюжеті телеканалу «Центральний»

 

Повість-казку Оксани Гордійко вже визнали і в Україні, і в світі. На літературному фестивалі Open Eurasian Literature Festival & Book Forum «Софіїні небеса, або Чарівний Дар гномів» відзначили спеціальною премією імені Немата Келембетова. А торік книга перемогла у конкурсі «Коронація слова» – «Молода КороНація – 2019» у категорії «Дорослі – для дітей».

 

 

 

презентація книги, Оксана Гордійко

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.