ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 02.03


У Полтаві презентували "Таїну Граалю" Олега Мінгальова

В Полтавському художньому музеї імені Ярошенка - галереї мистецтв презентували виставку українського поета, драматурга, живописця Олега Мінгальова "Таїна Граалю".

Роботи багатопланові та глибоко символічні, зазначила Ольга Курчакова, директорка Полтавського художнього музею ім.М.Ярошенка.

У своїй творчості Мінгальов звертається до історичних тем, і до тем духовності, і до тем витоків прадавньої слов’янщини. Використовує такі сюжети, широко відомі в мистецтві, але він прочитує ці сюжети  по-новому.

На виставці – полотна, написані ще в дев'яностих та є  свіжі роботи, створені цьогоріч. Їх об'єднує назва «Таїна Граалю».

Художник каже – цей образ асоціює з рогом достатку. У древності вино, випите з цієї міфічної посудини, дозволяло людині побачити духовний світ.

Світ, який Мінгальов й прагне зображувати пензлем. Олег Мінгальов, митець - На духовному рівні ти почнеш осягати такі речі, які, звичайно, ми не бачимо. Тобто, кубок Граалю, або чаша – вона поєднує магічний і реальний світи.

У фіналі виставки художник презентував свою літературну працю «Маніфест наративізму», повідомляє телеканал Центральний.

Олег Мінгальов – український митець, представник авангардизму, поет, режисер, театрал, графік та художник, родом із Нових Санжар, вчився у Москві, живе в Києві.

Виставляється в Лондоні, Парижі, Нью-Йорку. Нині працює у стилі наративізм.

виставка, Олег Мінгальов

За темою:

  • Полтавців запрошують на фотовиставку "(Не)помітні історії"
  • У Чорнухах відкрили виставку до річниці Сковороди
  • У Полтаві відкрилася благодійна фотовиставка
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.