ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 07.03


У Полтаві презентували календар "Лють"

У Полтаві фонд "1991" представив календар «Лють», присвячений 12 українським воїнам, серед яких є ветерани з Полтавщини.

Календар символізує місяці стійкості та хоробрості українських захисників.

Один з героїв, воїн із Полтавщини —  Гліб Стрижко —  ветеран-морпіх, отримав важкі поранення під час оборони Маріуполя. Через обстріл на нього обвалилися бетонні конструкції, пошкодило тазостегнові суглоби, щелепи та очі. Після цього воїн потрапив у полон, а через 17 днів повернувся в Україну.  Нині він працює координатором у Veteran Hub.

Також календар «Лють.» зобразив льотчика з Кременчука Вадима Ворошилова. 12 жовтня 2022 року воїн знищив п’ять дронів-камікадзе, але внаслідок пошкодження літака Вадим катапультувався на Вінниччині, попередньо відвівши винищувач від населеного пункту. Українці прозвали його «Привидом Вінниці». За спиною пілота 77 бойових вильотів за рік, він продовжує захищати українське небо.

Мета створення календаря полягає у зборі коштів на 500 FPV-дронів для 12 БрСпП «Азов» та 13 БрОП «Хартія». Організатори кажуть, що 100% зібраних коштів підуть на придбання дронів. Благодійники покрили вартість друку та зйомок, а друкарня надрукувала всі примірники за собівартістю.

календар "Лють"

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.