ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 07.09


У Полтаві презентували каталог-альбом старовинних поштових карток

У п'ятницю, 6 вересня, у "Літературній вітальні" Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Котляревського презентували видання Євгенія Аничина "Привіт із Полтави".

 

"Привіт із Полтави" — ілюстрований каталог поштових карток із видами міста та околиць, який являє собою найбільш повний альбом поштових карток старої Полтави, що безсумнівно, викличе жвавий інтерес у всіх, хто цікавиться історією. На 140 сторінках кольорового альбому розміщено 160 зображень видів старої Полтави та її мешканців. Ілюстрації повторюють поштові картки початку ХХ ст. в натуральному розмірі. 

Автор книги – відомий краєзнавець та колекціонер листівок Євгеній Аничин. В основу книги лягли матеріали з його особистої колекції, також до складання книги були залучені полтавські колекціонери поштових карток. Автор систематизував відомі поштові картки за серіями, а серії за видавництвами, в яких вони вийшли.

Зображення на старих листівках – немов віконця, що відкриваються в світ, якого вже немає. Чимало несподіваних відкриттів можна зробити, вдивляючись в пейзажі та сцени, застиглі за цими вікнами.

На листівках зображені люди Полтавщини в їхньому автентичному побуті кінця ХІХ – початку ХХ сторіччя і за кожним персонажем стоїть своя унікальна історія.

Книгу надрукували у видавництві "АСМІ" тиражем 300 примірників на замовлення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації, за планом випуску соціально значущих видань.

книга, презентація, листівка, історія, культура

За темою:

  • У столиці представили збірку поезії полтавської журналістки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.