ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 27.08


У Полтаві презентували мистецький етнопроєкт

26 серпня в залі Полтавської обласної філармонії відбувся мистецький проєкт під назвою "Сорочинський ярмарок", який розкрив колорит нашої культури та традицій.

 

На цьому заході свою творчість глядачам дарував пісенно-танцювальний ансамбль "Полтава" (художній керівник Олексій Рубан). Виступи артистів були захоплюючими та яскравими: вони ярмаркували, співали і танцювали, посилаючи глядацькому загалу душевну радість та сердечне задоволення. Ансамбль не лише виконував свої номери, але й прославляв рідний край, передаючи усю глибину його культури та духовності. Про це інформують Новини Полтавщини.

Особливим джерелом позитивного настрою стали українські ярмаркові звичаї, які були представлені з великим колоритом та самобутністю. Це дозволило глядачам зануритися в атмосферу минулих часів та насолодитися неймовірною аутентичністю події.

Автор сценарію та режисер-постановник - Оксана Іноземцева, адаптація Світлани Кравченко.

Незабутні враження залишили дві куми-щебетухи – Заслужена артистка України Наталія Іванченко та лауреатка міжнародного конкурсу читців Катерина Юрченко, які вдало додали своєрідного гумору та "перцю" до заходу. Їх жваві діалоги та виступи розсмішили всіх присутніх і стали незабутнім елементом "Сорочинського ярмарку".

А ще відвідувачам пощастило стати свідками зворушливого обряду – заручин молодої пари. Цей романтичний епізод додав події емоцій і незабутніх вражень.

мистецтво, культура, проєкт, традиція

За темою:

  • Полтавці провели щорічний музейно-мистецький "Екзюпері-фест". ВІДЕО
  • Полтавець намагався контрабандою відправити у США єврейську атрибутику
  • Знаменитому народному хору "Калина" виповнилося 45 років
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.