ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 08.08


У Полтаві презентували мистецький проєкт "Бачити серцем"

У Полтаві презентували проект "Бачити серцем". Мета заходу – залучити незрячих людей до візуальних мистецьких акцій у закладах культури.

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського громадська організація "Житомирська обласна спілка культури та мистецтва інвалідів" представила проєкт "Бачити серцем", який покликаний допомогти незрячим людям осягнути візуальне мистецтво, повідомляють в Полтавській ОДА.

В рамках проєкту організатори проведуть тренінги з аудіодискрипції для представників закладів культури. Покажуть алгоритм роботи з незрячими людьми під час аналізу візуальних творів мистецтва. Крім того, навчатимуть проводити екскурсії для незрячих.

"У такий спосіб ми розвиваємо інклюзивне мистецтво. Український культурний фонд у межах програми "Інклюзивне мистецтво" виділив нам кошти для реалізації проєкту "Бачити серцем". Я сама більше трьох років працюю з незрячими, проводжу для них екскурсії, допомагаю працівникам музеїв організовувати їх",

– сказала спеціаліст з аудіодискрипції Інна Величко.

Людей із порушеннями зору ознайомлять із творами народного художника України Юрія Камишного. 

"Ми хочемо донести до незрячих мистецтво живопису. До картин Юрія Камишного написано багато віршів і пісень, більшість із них виконають незрячі люди. У піснях передано настрій, емоції, які митці відчували, дивлячись твори художника. А ще ми покажемо рельєфну картину, яку незрячі можуть сприймати на дотик",

– розповіла керівник проєкту Валентина Позняк.

Проєкт "Бачити серцем" вже представили в Житомирі, тепер у Полтаві, на черзі презентації у Хмельницькому та Луцьку.

 

культура, музей, інклюзивний проєкт

За темою:

  • Полтавський краєзнавчий музей розмістять на туристичних листівках доповненої реальності
  • Музеї Полтави закрилися на карантин
  • Заклади культури працюють згідно з новими карантинними обмеженнями
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.