ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 22.09


У Полтаві презентували нову комунальну техніку

На Театральній площі у Полтаві презентували нову комунальну техніку. Це сміттєвози із заднім і боковим завантаженням, 2 автопідйомники.

А ще -  екскаватори-навантажувачі, асенізаційні машини, комбінована машина, яка може мити влітку асфальт, а взимку розчищати сніг.

«Тут стоїть 28 одиниць техніки. Це та техніка, яку за ініціативи депутатів, придбали за останній рік. Коли ми минулого року отримали комунальне господарство, воно було не просто в жахливому стані. А матеріально-технічне забезпечення було дуже погано. Тому зрозуміли, що тільки через придбання техніки можна виправити ситуацію. Тут є два сміттєвози і асенізаційна машина, які придбали разом у співфінансуванні з обласним бюджетом. Цього року плануємо придбати ще 3 одиниці техніки у співфінансуванні з обласним бюджетом», – прокоментував заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

Головними родзинками серед техніки є мобільна мийка контейнерів й екобус. Як розповів працівник КАТП-1628 Анатолій Дубовський, мийки контейнерів ще ніколи не було на підприємстві, це перший такий автомобіль.

«З цією машиною можна мити контейнери прямо на місці. Позаду піднімається кришка, виїжджають захвати, опускається контейнер всередину, кришка закривається. Контейнер миється всередині, все буде закрито. Вода нікуди не витікає, вся брудня вода залишається в машині. Всередині є 3 баки – на 5 тонн для чистої води, добавляються також хімікати, проводится дезинфекція, і два баки для брудної води. Потім приїжджаємо на зливну станцію і виливаємо брудну воду, у місті нічого брудного не залишається», – розповів Анатолій Дубовський про роботу машини.

Мобільна мийка контейнерів виїде на вулиці міста з 23 вересня.

Екобус буде пересувним пунктом для збору небезпечних відходів – ртутних термометрів, люмінісцентних ламп, акумуляторів, батарейок. Попередньо відомо, що початок роботи екобусу заплановано на 1 жовтня.


Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.