ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 04.03


У Полтаві презентували нову правоохоронну систему електронного обліку

У Полтаві презентували нову правоохоронну систему електронного обліку дій із затриманими.

На офіційній презентації, яка відбулася в Полтавському районному управлінні поліції, детально говорили про призначення системи електронного обліку дій із затриманими особами «Custody Records» і демонстрували алгоритм її роботи.

Про це повідомляє ГУ НП в Полтавській області.

Як зазначив начальник Головного управління поліції Полтавщини Євген Рогачов, Полтавське районне управління поліції – це перший підрозділ, в якому запровадили нову цифрову систему на Полтавщині, однак у цьому році «Custody Records» планують «запустити» ще у двох поліцейських відділах.

«Як показала практика, якщо ми прагнемо позитивних змін для українського суспільства, то повинні продовжувати розпочаті реформи, навіть в умовах воєнного стану. Система «Custody Records» – це саме той інструмент, який дозволить нам забезпечити права не тільки затриманих та доставлених до підрозділів поліції, але й поліцейських, які виконують службові обов’язки. Упевнений, що людина відчуватиме себе по-справжньому захищеною, якщо буде знати, що отримає вчасну правову допомогу і матиме гарантії особистої безпеки», – зазначив начальник Головного управління поліції Полтавщини.

Проєкт Custody Records, що передбачає електронну систему обліку всіх дій щодо затриманої особи, яка зводить до мінімуму можливість викривлення даних; «розумну» відеофіксацію всіх дій із затриманою особою під час її перебування в органі (підрозділі) поліції; непроцесуальне опитування (або інтерв’ю) затриманої особи та поліцейського, який здійснив затримання, щодо обставин і підстав затримання, а також забезпечення оперативного реагування та прийняття управлінських рішень посадовими особами органів та підрозділів поліції у випадку виявлення порушень.

презентація, поліція, електронний облік, затримання, Custody Records

За темою:

  • Поліція розшукує людей, які запускали феєрверки
  • У Полтаві легковик не пропустив машину швидкої допомоги. ФОТО
  • Правоохоронці викрили службову особу водної інспеції за розголошення інформації
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.