ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 09.09


У Полтаві презентували першу "Книгу Анонімних Алкоголіків"

У Полтаві презентували першу "Книгу Анонімних Алкоголіків" під час семінару "Служіння на всіх рівнях структури АА". У заході взяли участь анонімні алкоголіки з Полтавщини, Києва, Львова, Харкова, Черкас та ін.

Колись вони зловживали спиртним, але зуміли вирватися із смертельних тенет «зеленого змія», кинули пити самі і зараз допомагають іншим почати повноцінне тверезе життя.

Врешті, книга розрахована для колишніх пияків, які мають бажання і можливість ефективно нести досвід одужання для тих, хто ще страждає від алкоголізму, шкодить собі і ближнім.

Анонімні алкоголіки стверджують, що самотужки звільнитися із пекельної пастки алкогольного дурману дуже важко, а в більшості випадків – неможливо. Ефективний метод знайшли американці, які на практиці довели, що найсуттєвішу допомогу алкоголік передусім отримує не від лікаря чи психолога, а від такого, як сам, алкоголіка. У 30-х роках минулого століття у США виникли перші групи анонімних алкоголіків. Згодом цей рух у світі значно поширився. Нині в 180 країнах налічується понад 2,5 мільйонів членів цієї організації. У 1989 році перші групи анонімних алкоголіків з’явилися в Україні, а в 1996-му на Полтавщині. Зараз їх більше ста у різних містах, із них вісім – у Полтаві, по одній – у Кременчуці, Лубнах і Чутовому.

Донині українські анонімні алкоголіки переважно користувалися іноземною літературою, перекладеною на нашу мову. «Посібник з обслуговування АА в Україні» є першим вітчизняним виданням. Зараз же триває активна робота над підготовкою Книги історій одужання українських алкоголіків. Її планують видати найближчим часом.

Український Центр Обслуговування груп АА
Адреса – 36023, м.Полтава, вул.Героїв АТО, 116/1

E-mail – [email protected]

Телефони:
+ 38-096-527-87-52 (Київстар)
+ 38-099-928-93-78 (Vodafone)

Офіс УЦО АА  працює з вівторка по четвер з 10:00 до 16:00.

книга, презентація, алкоголізм

За темою:

  • У Полтаві презентували видання про Василя Кричевського
  • Полтавцям презентували книгу до роковин Голодомору
  • У Полтаві провели книжкову виставку-ярмарок
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.