ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 09.07


У Полтаві презентували результати аналізу партійних програм

Парламентські вибори-2019. За кого голосувати? Громадська організація "Центр UA" допомагає зробити усвідомлений вибір завдяки новій платформі, яку презентувала у Полтаві.

 

Презентація результатів аналізу програм політичних партій та онлайн-інструменту "Вибори: За кого голосувати?" відбулася 9 липня у Полтаві. Відтепер українські виборці можуть витратити всього 15-20 хвилин для того, щоб ознайомитися з позиціями політичних партій під час дострокових парламентських виборів.

Протягом останніх двох років представники ГО "Центр UA" чотири  рази об'їхали країну з публічними консультаціями по виборчій, медичній та освітній реформах. Під час кожної такої зустрічі фіксували чіткий запит переходу від емоційної до раціональної політичної конкуренції. Але справитися з усіма програмами партій, а це понад 100 тисяч знаків у програмах лише у топ-12 політичних сил, у сучасних умовах дуже складно. Тому й вирішили допомогти українським виборцям, які хочуть зробити раціональний вибір.  

Відтепер у простій, легкій та доступній формі українці можуть ознайомитися з програмними обіцянками без "води" та поетики топ-12 політичних партій (згідно із трьома загальнонаціональними рейтингами). Крім цього, можна також порівняти позиції кандидатів у 25 сферах політики, які входять до компетенції парламенту. Позиції партій команда аналітиків взяла з їх передвиборчих програм, опублікованих на сайті Центральної виборчої комісії. Окрім цього, виборці можуть пройти онлайн-тест, обрати з позицій партій ті, які відповідають їхнім поглядам  і в фіналі побачити топ-3 партій, програми яких збігаються з їхніми власними позиціями.

"Ми вважаємо, що поінформований виборець — це основа для незворотніх змін для країни. Чи не вперше на виборах Україна переходить від конкуренції облич та емоцій до конкуренції у програмах. Але програми можуть не виконувати тому, якщо їх ніхто не читає, не моніторить їхнє втілення та не вимагає виконання. Цей інструмент – це шанс українців виправити цю ситуацію, підготуватися до дня виборів та 21 липня зробити раціональний вибір. Все, що потрібно, виділити час одного вечора, зайти на сайт та відкрити програмні позиції партій у тих сферах, які вас найбільше цікавлять. А після ознайомлення пройти тест. Що цікаво, іноді лідери політичних партій публічно висловлюють кардинально протилежну програмі партії позицію", — зазначила регіональна представниця ГО "Центр UA" в Полтавській області Альона Гончаренко. 

Презентація — у додатковому файлі.

Додаткові файли:
Презентація_аналітики_та-інструменту_Парламентські_2019 (1).pptx

вибори, політика, інтернет, моніторинг, онлайн

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.