ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 04.02


У Полтаві презентуватимуть книгу про любовний зв'язок Короленка

Відділ соціокультурної діяльності Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського запрошує 12 лютого о 14:00 до "Літературної вітальні" (кімн. 213) на презентацію книги провідного наукового співробітника Полтавського літературно-меморіального музею Короленка Людмили Ольховської "Роман із присмаком моралі".

Книга розкриває заборонену донедавна тему особистих стосунків видатного письменника - класика кінця XIX – початку XX століття Володимира Галактіоновича Короленка з Тетяною Олександрівною Богданович, журналісткою, письменницею, автором історичних романів для юнацтва. 

Читачам надається можливість простежити історію дружби, любові і знову дружби двох непересічних особистостей довжиною в 40 років. У книзі репрезентовано унікальні матеріали, що ґрунтуються на першоджерелах – особистих листах героїв оповіді з наукового архіву музею. Під час публікації листів збережено авторську пунктуацію.
Видання адресоване не лише історикам, літературознавцям, краєзнавцям, а й більш широкому читацькому колу. 

Книга вийшла на замовлення Департаменту інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації за планом випуску соціально значущих видань у полтавському видавництві "Дивосвіт". 

культура, література, книга, презентація, пам'ять, Володимир Короленко, історія, кохання

За темою:

  • У Полтаві презентували видання про Василя Кричевського
  • Полтавцям презентували книгу до роковин Голодомору
  • У Полтаві провели книжкову виставку-ярмарок
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.