ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:41 02.04


У Полтаві презентуватимуть книгу про Мустафу Джемілєва

Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені Котляревського 12 квітня запрошує на презентацію книги Аліма Алієва та Севгіль Мусаєвої "Незламний: Мустафа Джемілєв", яка вийшла нещодавно у видавництві "Віват".

Мустафа Джемілєв є національним лідером кримських татар, символом єднання депортованого народу і повернення його на рідну землю. Він присвятив своє життя боротьбі з системою, величезною репресивною машиною, пройшов радянські тюрми, голодування, залякування — і переміг. Але анексія Криму 2014 року розпочала новий виток випробувань. Тепер знаний дисидент, правозахисник, уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу на міжнародному рівні відстоює права своєї батьківщини. Історія його життя — це історія боротьби кримськотатарського народу.

У книзі зібрані понад 50 годин інтерв’ю, записаних протягом 2014—2016 років у декількох країнах, від анексії Криму до перемоги Джамали на Євробаченні, що супроводжуються художніми частинами та коментарями відомих особистостей, які добре знають Мустафу.

До речі, ціна книги, яку у Полтаві представлятимуть її автори — 100 грн. Частина коштів від продажу кожного примірника йде дітям кримських політв'язнів.

Алім Алієв — український журналіст, громадський активіст. Народився в Узбекистані, виріс в Криму, допомагає переселенцям у Львові. Співзасновник громадської ініціативи "Крим SOS" .

Севгіль Мусаєва-Боровик — українська журналістка, головна редакторка онлайн-видання "Українська правда", співзасновниця громадської ініціативи "Крим SOS". У 2011–2013 роках була кореспондентом журналу "Forbes Україна", у 2014 році запустила ділове інтернет-видання Hubs і була його головним редактором. Спеціалізується на нафтогазовій тематиці та паливно-енергетичному комплексі. Провела власні журналістські розслідування про бізнес Сергія Курченка, нафтогазові справи Нестора Шуфрича і Миколи Рудьковського та статті доходів Юрія Іванющенка. П'ять разів отримувала "Премію ділових кіл PRESSзвание".

культура, література, книга, презентація, Крим, татари, Мустафа Джемілєв

За темою:

  • Полтавцям презентували книгу до роковин Голодомору
  • У Полтаві провели книжкову виставку-ярмарок
  • Полтавці створять електронну Книгу Пошани
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.