ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 08.02


У Полтаві  презентують магічно-реалістичні оповідання

18 лютого о 15:30 у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара пройде презентація книги Вікторії Гранецької "Reality Show/Magic Show".

Reality Show/Magic Show — це двостороння збірка магічно-реалістичних оповідань, що в ній авторка зібрала сюжети своїх ненаписаних романів.

Шість історій, які відбулися в реальному житті, — відтак застигли у часі й просторі на друкованих сторінках. Шість справжніх і водночас занадто неймовірних історій, щоб у них повірити. Проте вони були — на морському узбережжі, на тлі великих міст, у зимовому лісі. І триватимуть далі — в кожному наступному прочитанні, в кожному наступному житті

 - йдеться у анонсі.

Вікторія Гранецька — сучасна українська письменниця, авторка чотирьох романів, збірки неримованих поезій «Спротив речей» та концептуальної книги оповідань «Reality Show/Magic Show». Окремі оповідання перекладені англійською мовою, вірші — польською. Лауреатка літературного конкурсу «Коронація слова», поетичного фестивалю «Підкова Пегаса», літературно-мистецької премії ім. М. Коцюбинського.

Співзасновниця та головна редакторка видавництва «Дім Химер».

Під час зустрічі Вікторія Гранецька розкаже про заснування й результати першого року роботи «Дому Химер» та представить інші книгодруки видавництва.

Вхід на презентацію —  вільний.

книга, презентація, магічно-реалістичні оповідання

За темою:

  • У центрі Полтави відкрили нову книгарню. ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.