ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 21.08


У Полтаві презентують персональну виставку молодої художниці

У п'ятницю, 21 серпня, о 16:00, в Музеї Короленка відбудеться презентація першої персональної виставки 22-річної полтавської художниці Єлизавети Діденко "Моя Україно, ти матінко мила".

21 серпня 2020 року у Полтаві відкриється перша персональна виставка молодої художниці.

Єлизавета Діденко народилась 12 вересня 1997 року у Полтаві. Ще з ранніх років проявляла схильність до малювання. У 2002 році почала навчатись у міській "Малій академії мистецтв", яку закінчила 2008 року з відзнакою.

Після школи вступила до Полтавського Національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка, де здобула вищу освіту за спеціальністю "Образотворче мистецтво" у 2018році. 

Під час навчання в університеті Єлизавета Діденко брала уроки у відомого художника Пілюгіна. Майстерність живопису художника та нові отримані знання і навички надихнули Єлизавету на створення картин, присвячених любові до рідного краю. 

Основний напрямок картин художниці - імпресіонізм, вона залюбки відображає пейзажі, натюрморти та все, що передає красу української традиції. 

У своїх роботах художниця використовує безліч яскравих фарб, що робить її картини насиченими, барвистими і передає цим своє отпимістичне світовідчуття. 

культура, мистецтво, виставка, Єлизавета Діденко

За темою:

  • У Полтаві покажуть свідоцький мюзикл про корупцію "Кабінет № 333"
  • Старий дуб у Розсошенцях стане туристичною пам'яткою
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.