ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 14.07


У Полтаві презентують збірку рецензій "Окололітературне"

Збірку рецензій на книжки різних авторів за період 2007-2017 років "Окололітературне" у Полтаві представить письменниця Тетяна Трофименко наступного четверга, 18 липня.

Презентацій книги «Окололітературне» буде кілька. Перша відбудеться о 15:00 в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського (2 поверх, кімната 213), а друга – у книгарні «КнигоЛенд» у ТД «ЦУМ» о 18.00. Модератором обох зустрічей стане полтавський письменник Сергій Осока.

Як повідомила Тетяна Трофименко на презентації збірки у Сумах, «Окололітературне» є збіркою рецензій на книжки різних авторів за період 2007-2017 років. Наприкінці книжки представлені більш аналітичні матеріали, огляд найважливіших проблем, типи жіночих образів і письменників у сучасній українській літературі та інше.

Головною метою є те, щоб широке коло людей дізналося більше про сучукрліт. А ще, навіть якщо просто подивитися на обкладинку, тлумачення назви книги може бути дуже різне: «коло», «літера» і «турне», своєрідна мандрівка колом літератури. На створення книги мене надихнула потреба у виданні, присвяченому сучасній українській літературі, – не академічному, але й не суто оглядовому

 

– розповіла виданню «ВсіСуми.com» Тетяна Трофименко.

 

У соцмережах з’явився хештег #окололітературне – ймовірно, щоб показати, що ця книга стала анатомічним атласом сучукрліту і руйнує міф, що літературознавство – це нудно.

#окололітературне, презентація

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.