ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 13.06


У Полтаві привітали фахівців вибухотехнічної служби 

З нагоди Дня вибухотехнічної служби начальник обласного Главку поліції Полтавщини Євген Рогачов відзначив поліцейських-вибухотехніків за якісну та ефективну роботу з пошуку і знешкодження вибухонебезпечних предметів в умовах воєнного стану.

 

За сумлінну службу очільник поліції області вручив чергове спеціальне звання "підполковник поліції" майорові поліції Павлу Візіру, старшому інспектору з особливих доручень відділу вибухотехнічної служби поліції Полтавщини. Також подякою начальника ГУНП у Полтавській області заохочені 14 поліцейських-вибухотехніків.

Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини, зазначив: "Ваша професія є надзвичайно небезпечною і водночас важливою й  потрібною для суспільства. Заради порятунку інших ви завжди ризикуєте власним життям. Перебуваючи в епіцентрі небезпеки, ви працюєте без права на помилку. Бо від кожного вашого кроку залежить життя, здоров’я та спокій громадян. Я вдячний кожному з вас за мужність та відвагу. Особливо дякую тим, хто брав участь у розмінуванні Київської області. Ви справжні герої, які за покликом серця роблять все можливе, щоб життя українців було безпечним. Бажаю вам міцного здоров’я, успішного виконання поставлених завдань, якнайшвидшої перемоги над ворогом та щасливого майбутнього під мирним українським небом!".

Від початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну працівники вибухотехнічної служби поліції Полтавщини здійснили 254 службових виїзди, під час яких ними перевірено 238 об'єктів. Під час перевірки виявлено 34 вибухонебезпечні предмети. Усі вони ідентифіковані та знешкоджені, а їх залишки зібрані як речові докази  воєнних злочинів.

Крім цього, поліцейські-вибухотехніки Полтавщини у складі зведеного загону працювали в Київській області, де брали участь у відновленні безпечного простору після звільнення територій від окупації рф.

відзнака, свято, поліція, безпека, вибухотехніки

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.