ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 14.12


У Полтаві привітали переможців студентського конкурсу

Прокурор Полтавської області Микола Кармазін вручив дипломи переможцям творчого конкурсу серед студентів, які навчаються за спеціальністю "Право".

 Конкурс започаткувала Генеральна прокуратура України спільно із Міністерством освіти і науки України з метою поглиблення співпраці та комунікації між відомствами.

Конкурсантам були запропоновані 2 теми:

  • 7 кроків до покращення роботи прокурора та
  • 7 кроків прокурора назустріч суспільству.

До прокуратури Полтавської області надійшло 19 творчих робіт. Члени комісії із числа працівників прокуратури області, Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, викладачів Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, оцінюючи роботи, враховували актуальність, креативність, доступність поданої інформації, можливість використання результатів роботи у практичній діяльності прокурора.

За результатами 1 місце посіли студенти 5 та 6 курсів Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Богдан Гавриш та Костянтин Калюжний.

Наразі відомо, що творча робота цих юнаків увійшла до 23 найкращих, відібраних на конкурсній основі від кожної області. Нагородження у Генеральній прокуратурі України відбудеться у понеділок, 18 грудня 2017 року, повідомила прес-служба прокуратури Полтавської області.


Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.