ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 14.05


У Полтаві призначили позачергову сесію міськради

На зборах 13 травня депутати Полтавської міськради прийняли рішення щодо скликання позачергової сесії, на якій вирішуватимуть транспортні та кадрові проблеми у місті. Можна не сумніватися - буде гаряче.

 

У понеділок, 13 травня, відбулися збори депутатів Полтавської міськради, на яких більшістю голосів прийняли рішення про скликання 23-ї позачергової сесії вже у четвер,16 травня. Свої підписи під таким рішенням поставили 24 депутати з усіх фракцій, окрім "Совісті України".

Збори відбулися під головуванням депутата Володимира Корчаки. Більшість фракцій у міськраді погодилися з думкою, що у зв’язку із транспортним колапсом у місті існує необхідність скликати позачергову сесію. Не виключено, що на ній також піднімуть кадрові питання щодо найвищих посадовців міста, які не забезпечили полтавців комфортним та безпечним громадським транспортом.

Також було вирішено внести на порядок денний проект рішення "Про договір про погашення заборгованості перед територіальною громадою Полтави за виконання гарантійних зобов’язань". За даними видання Полтавщина, це питання стосується подальшої співпраці із ЄБРР щодо отримання кредиту на придбання сорока нових тролейбусів.

влада, міськрада, політика, гроші, бюджет, сесія, транспорт

За темою:

  • Понад два мільйони гривень отримають полтавці від міста
  • На Полтавщині зменшилася кількість випадків захворювання на кір
  • Нардеп Нальотов у Полтаві говоритиме про інвестиції та бізнес-клімат
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.