ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 18.03


У Полтаві пройшла тусовка поетів та кліматичних активістів

Кліматично-літературна вечірка під назвою "Тусовка Українських Поетів та Кліматичних активістів" відбулася у Полтаві. У програмі - поезія, жива музика та відео про кліматичні зміни на планеті.

  Серед основних причин зміни клімату - використання викопного вугілля та неефективне споживання енергії, що виробляють – говорить співорганізаторка заходу Марина Цигрик. Вона також відмітила велику кількість охочих послухати вірші та музику.

Аналогічні заходи популярні і інших містах, а тепер і полтавці долучилася до літературного перфомансу.

Під звуки поетичних рядків та акорди гітари, скрипки та хангу, гості спостерігали вражаючі відео-факти кліматичних змін: танення льодовиків в Арктиці, опустелювання родючих територій, висихання річок та озер, сніг в Сахарі, замерзання Ніагарського водоспаду.

Кліматична вечірка “ТУПІК” – це презентація старту програми “Активуй енергію”, яка наразі реалізовується в Полтаві громадською організацією “Еколтава”.

Основна мета – замислитися та зрозуміти, що людство не має права забруднювати атмосферу планети, використовуючи її ресурси у своїх цілях. Організатори прагнуть об’єднати активних полтавців задля впровадження нових екологічних та кліматичних рішень в місті.

У рамках програми, експерти Еколтави вже займаються аналізом енергетичних документів міста та розробляють рекомендації по впровадженню сонячних електростанцій на будівлях шкіл.

Нагадаємо, програма “Активуй енергію” діє у 6 містах України : Івано-Франківську, Львові, Вінниці, Рівному, Запоріжжі та Хмельницькому.

ТУПІК, екологія, зміна клімату, програма “Активуй енергію”

За темою:

  • Аграрії Полтавщини загартовують морозами корів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.