12:30 01.09

У Полтаві відбулося масштабне спортивне свято

У Полтаві вп’яте відбувся масштабний захід "Гран-прі Нова Пошта напівмарафон - 2019". Досвідчені бігуни, початківці та діти – у забігу взяли участь понад п'ять тисяч осіб із різних міст України та з-за кордону.

Найменшим учасникам забігу не виповнилося й року, а найстаршим – вже за 60.

Бігуни змагалися на 6 дистанціях – 100 м, 500м, 1 км, 5 км, 10 км та 21 км.

У заході взяли участь найкращі марафонці України.

Цього року окрім проведення традиційних змагань, у Полтаві провели Чемпіонат України з напівмарафону.

Цьогоріч марафон у Полтаві змінив локацію – змагання стартували напроти будівлі Полтавської обласної державної адміністрації по вулиці Соборності. На дистанції (21 км, 10 км, 5 км, естафети 4х5+1х6, 1 км, забіги для дорослих та дітей на 1 км, 500 м і 100 м.)

Так, зареєструвалося 5206 бігунів різних категорій підготовки.

Перемогу у Чемпіонаті України з напівмарафону здобув житель Білої Церкви (Київська область) спортсмен Ігор Олефіренко з результатом 01:04:42.

Друге місце посів Олександр Сітковський (01:04:56), а третє – Артем Кабзан (01:05:10).

Ігор Олефіренко – учасник Олімпійських ігор 2016 року у Ріо-де-Жанейро, професійний марафонець, майстер спорту міжнародного класу з марафону, посів 18 місце на Чемпіонаті світу з марафону.

Зізнається, що у Полтаві перебуває вперше і дуже сподобалась бігова траса.

Моменти з напівмарафону – дивіться на фото ЗМІСТу.