08:15 27.05. 2019 2242
26 травня у спортивному комплексі "Динамо" пройшов відкритий чемпіонат Полтави із черлідингу. У змаганнях взяли участь юні полтавські спортсмени, а також – команди із Харкова, Дніпра та інших міст України.
Впродовж дня у залі спорткомплексу тривали командні та сольні виступи, які оцінювало високе журі.
Найкращі колективи та юні спортсмени отримали командні та індивідуальні нагороди.
У центрі Полтави ротвейлер напав на жінку
17:00 20.06
У Полтаві неділю оголошено Днем жалоби
10:30 21.06