ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 23.11


У Полтаві пройшов відбірковий тур фестивалю “Діти України”

20 листопада в Полтавському центрі культури і дозвілля відбувся І відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва “Діти України”.

Далі організаційна команда має намір провести регіональні відбори в Запоріжжі, Харкові й Києві, а фінал переможців відбудеться в навесні 2022 року в приміщенні Харківської державної філармонії.

Організатори (Асоціація естрадних діячів України, Всеукраїнське об’єднання хореографів, Оргкомітет міжнародних фестивалів мистецтв “Elena–Festival”) ставлять собі за мету підтримка, розвиток та популяризація хореографічного мистецтва в Україні.

Участь у відборі взяли 11 колективів, а право стати в ряду кращих з кращих вибороли три чудові полтавські хореографічні родини – Народний художній колектив школа сучасної хореографії “Тотус” (керівник – Олена Швачко), Зразковий хореографічний колектив “Пірует” (керівники – Тамара і Марія Олевські), Зразковий ансамбль танцю “Гарний настрій” (керівник Оксана Євстигнеєва), зразковий хореографічний колектив “Зоряна” (керівник – Дмитро Денисенко) і “Feyeriya dance studio” (керівник – Анна Грущенко).

“Деякі вихованці з “Піруету”, “Гарного настрою” й “Тотусу” запрошені на навчання до вишів з хореографічним напрямком. Педагоги вже спілкувалися з керівниками колективів”, – розповіла організатор фестивалю Олена Волкова.

Діти України

За темою:

  • Фото Пивихи стало кращим від Полтавщини на конкурсі "Вікі любить Землю"
  • Полтавка стала першою віце-міс у конкурсі краси "Miss Plus Size Kharkiv 2021"
  • Назвали лауреатів обласного конкурсу журналістських робіт
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.