ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 23.05


У Полтаві пройшов захід EdCamp для професійного зростання вчителів

"Від щасливого вчителя до щасливих учня й учениці" - під таким девізом відбувся EdCamp Poltava, у приміщені Полтавського національного педагогічного університету імені Короленка .

 Українська освіта переживає період змін. Триває розробка концепції та держстандарту середньої освіти, дебюрократизація учительської та адміністративної роботи, антидискримінаційна експертиза програм і підручників. Тепер ми маємо більше можливостей підсилити голос учительства. Країною шириться рух EdCamp - (не)конференцій для професійного зростання шкільних педагогів. Уже третій рік поспіль з усіх куточків України з'їжджаються прогресивні вчителі для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань.

 

Учителі Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка вже вдруге взяли участь у роботі регіональної (не)конференції для шкільних педагогів міні-EdCamp Poltava 2018.

Програма заходу вразила присутніх своєю насиченістю, різнобарв'ям, комфортною атмосферою та позитивом. 

 

300 вчителів та вчительок взяли участь у роботі двох експертних та учительської паралелей, мали можливість поспілкуватися з радником міністра освіти та науки України Олександром Елькіним, з мотиваційним спікером, підприємцем, маркетологом, бізнес-тренером міжнародного класу (ICU) Ігорем Адашевським. Обговорювалися питання якості створення шкільних підручників, умови призначення директорів закладів освіти, створення нового освітнього середовища НУШ, влаштування на роботу молодих педагогів. У ході обговорення цих питань було наголошено, що їх вирішення залежить не лише від держави, школи, а й від зацікавленості органів місцевої влади та батьківської громадськості

 

Педагоги вільно висловлювали свої думки, вступали в дискусію і відстоювали свої погляди. У ході зустрічей відбувався обмін досвідом задля спільного вирішення найболючіших питань сучасної освіти. Ми зрозуміли, що проблеми, з якими стикаються педагоги нашого навчального закладу, близькі і нашим колегам з інших регіонів. 

Окрім того, учителі  могли просто поспілкуватися за чашкою кави або чаю з колегами з інших міст, знайти партнерів і однодумців. Учасники заходу відвідали творчі майстер-класи з писанкарства, роботи з солоним тістом, виготовлення ляльки-мотанки, модульного орігамі, фєнічок, ліплення з глини, які проводили майстри факультету технологій та дизайну ПНПУ ім. В.Г.Короленка

У рамках заходу було також проведено благодійну акцію «Подаруй щастя іншому» для дітей з Покровського дитячого будинку (в сірій зоні). До акції доєдналися і педагоги нашої гімназії, подарувавши дітям м’ячі для гри у волейбол та футбол, тенісні ракетки, бадмінтон, настольні розвиваючі ігри, спортивний інвентар, набори для творчості. Також учасники міні-EdCampPoltava 2018 могли придбати вироби, виготовлені руками Ангеліни Давидко. Зібрані кошти будуть використані для лікування дівчинки. Сподіваємося, що щирість наших побажань та підтримка допоможуть їй одужати.

Приємним подарунком-сюрпризом від організаторів заходу став виступ переможниці проекту «Україна має талант» Олени Ковтун. Насамкінець учителі отримали солодкі «мішечки щастя» та подарунки від видавництв «Ранок» та «Літера».

 

$IMAGE22$

Висловлюємо велику подяку за чудову організацію заходу керівникам проекту Леоніду Мироненку та Ользі Гурській, учасникам творчої команди Наталії Шиш, Наталії Бовсуновській, Сергієві Бровку, Тетяні Корсун, Оксані Павелко, Владиславу Калюжному, Наталії Воронянській, Тетяні Татаріній, Ігорю Шилу, Ларисі Шило, волонтерам, які дбали про комфорт учасників (не)конференції. Здоров’я вам, натхнення, сміливих планів, блискучих ідей та високих результатів. 

На завершення хочеться сказати: потрібно наполегливо працювати, використовувати всі можливості для вдосконалення, любити ту справу, яку обрав, не бути байдужим до людей, які тобі довіряють, і пам’ятати: завжди можна усе змінити. І починати треба із себе. 

 
EdCamp Poltava, вчителі

За темою:

  • Кременчуцький льотний коледж готуватиме фахівців авіації для МВС
  • Двадцять п'ять полтавських освітян отримали відзнаки міської влади
  • Полтавцям розповіли, як отримати податкову знижку на навчання
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.