ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 05.12


Полтавцям пропонують вакансії робітничих професій та сфери обслуговування

У Полтаві не вистачає двірників, продавців, перукарів, зварювальників, кухонних робітників, кочегарів, підсобних працівників, комірників. Про це, зокрема, зазначалося на ярмарку вакансій в Полтаві.

Загалом, пропонували майже 800  вакансій, але з зарплатою в межах 4 тисяч гривень. І майже всі вакансії були із сегменту робітничих професій або сфери обслуговування. 

 Директор Полтавської міжміської філії обласного Центру зайнятості Петро Петренко  зазначив, що в місті на обліку перебуває близько 2,5 тисяч безробітних. Найважче знайти роботу престижну роботу менеджера, банкіра, юриста, та важко працевлаштуватися студентам і жінкам за сорок років, тощо.

 Організатори ярмарку зазначили, що подібні заходи найкраще допомагають у пошуках роботи неперебірливим полтавцям, які її втратили чи шукають своє перше робоче місце.  

 За словами фахівців, із серпня цього року зібрали близько 300 анкет від шукачів роботи і працевлаштували майже 80 чоловік. За даними Полтавського обласного центру зайнятості, станом на 1 листопада цього року роботодавці повідомили про майже 3 000 вакансій.

Більше вакансій у Полтаві можна знайти тут

ярмарок вакансій, центр зайнятості

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.