ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 14.03


У Полтаві просять відремонтувати зливовий колектор вздовж водойм на Половках

На сайті міської ради Полтави зявилася петиція щодо ремонту зливового колектору вздовж водойм на Половках, куди зливаються каналізаційні відходи міста.

У петиції - вимога провести ремонт зливового колектору взодовж природних водойм на м-ні "Половки", по якому до водойм потрапляє каналізація. Унеможливити таке потрапляння.

Вздовж природних водойм, поруч з будинками по вул. Курчатова № 17, 13 та №7 на м-ні "Половки" ще за радянських часів прокладено зливовий колектор. Він мав слугувати для відводу дощової та талої води з поверхні доріг і виведений в водойми.

Однак вже багато років по ньому в наші водойми течуть каналізаційні відходи міста, які згідно чинного законодавства там не мають бути.

За всі ці роки в наших водоймах знищено все живе (водились черепахи і тритони, плавали дикі птахи) та часом стоїть такий сморід, що людям просто не можливо поруч жити. Декотрі мешканці переконані, що їх захворювання дихальних шляхів на пряму пов'язані з цим жахливим смородом. Влітку люди не можуть відкрити вікна, вимушені відправляти дітей деінде, щоб тільки вони тим всім не дихали. Крім того, згідно мапи, вода з даних водойм далі потрапляє в р. Ворскла, а це вже пряма загроза екосистемі значної частини України

- сказано у петиції.

Даний колектор є власністю територіальної громади міста і має обслуговуватись відповідними органами місцевої влади.

Стан його — жахливий —  він повністю зруйнований.

Утворилося багато провалів, в які вже падали люди.

Як неодноразово зазначалося керівництвом КП ПОР «Полтававодоканал», потрапляння каналізації в зливову систему в тому районі відбувається через руйнацію каналізаційної мережі на промзоні (колектор "М'ясокомбінату") та вздовж вул. Курчатова.

На їх ремонт потрібні десятки мільйонів. КП ПОР "Полтававодоканал" таких грошей не має, а обласна влада не поспішає допомагати.

Вирішенням, якщо вже ніяк не можна ліквідувати потрапляння в зливову систему каналізації, могло б стати ремонт зливового колектору вздовж природних водойм, його герметизація від вул. Половка та приєднання в кінцевій точці (або віднайти інше місце) до каналізаційного колектору, що прокладено поруч (з керівництвом Водоканалу вже цей варіант обговорював).

Приєднання виконати таким чином, щоб передбачити повний відвід каналізаційних відходів в суху погоду. При значних опадах передбачити можливість виливу надлишку рідини в водойми (або віднайти інший варіант).

 

 

петиція, зливовий колектор, ремонт, Половки

За темою:

  • Полтавці проголосували за подовження часу роботи транспорту
  • Полтавці просять присвоїти звання Героя України загиблому військовому
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.