ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 30.06


У Полтаві протестували вчителі

У Полтаві біля міської ради відбулася акція протесту вчителів, невдоволених результатами конкурсу на заміщення посад директорів однієї з полтавських шкіл.

Організаторів конкурсного відбору підозрюють у політичній заангажованості та замовному характері результатів.

Так, під стінами Полтавської міської ради зібралися десятки учителів Полтавської ЗОШ № 38, які висловили невдоволення підсумками конкурсу, в результаті чого директором їхнього навчального закладу призначили Тетяну Веркалець.

А попередній керівник школи 65-річний Юрій Говорун, який очолював колектив з 1990 року, залишився без посади.  Він пройшов перший етап відбору, а на другому етапі, перед тим, як заходити до комісії, йому повідомили, що він уже не пройшов конкурс — тобто заздалегідь були відомі результати конкурсу.

Людина, яка 28 років пропрацювала в школі, її розбудовувала – без будь-яких причин, позбулася посади, вважають протестувальники.

 Протестувальники зібрали просто на сходах міськради шість десятків підписів на захист свого директора Говоруна та зустрілися з начальницею міського управління освіти Лесею Мартарішвілі. Остання пояснила, що під час конкурсу директор ЗОШ №38 набрав значно менше балів, ніж його конкурентка.

За словами Лесі Марталішвілі, підстав для перевірки проведення начебто непрозорого конкурсу немає.

Конкурс оскаржує лише сам учасник. Тобто сам керівник, який звільняється у зв’язку із закінченням контракту. Від нього звернень ми не маємо

- підкреслила Леся Марталішвілі.

Проте колеги звільненого директора збираються  2 липня о 10.00 продовжити акцію протесту вчителів, щоб повернути на посаду Юрія Говоруна.  

протест, непрозорий конкурс, директор школи

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.