ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 09.01


У Полтаві протестують проти нових тарифів на газ

Сьогодні, 9 січня, на площі біля адмінбудівлі Полтавської облради та ОДА відбувся мітинг за участі людей, невдоволених необґрунтованими, на їхню думку, тарифами на газ.


У Полтаві люди вийшли на площу — вони проти нових тарифів на газ. Зокрема, громадські активісти збирали підписи під зверненням до депутатів Полтавської облради щодо подорожчання газу та "безпідставної оплати доставки газу по газорозподільчих системах". У зверненні зазначається, що максимальна надбавка щодо плати за транспортування газу "не повинна перевищувати 15%".

"Існуючий тариф "9" для переважної більшості полтавців і мешканців Полтавської області є непідйомний. Тариф за транспортуванння газу суттєво збільшився і становить 2,30-2,50 грн за кубічний метр. Взагалі, плата за транспортування газу є незаконною, бо мережа Полтавської області прокладалася за кошти обласного бюджету, або за власний кошт жителів Полтави і Полтавсьої області. Всі мережі Полтавської області були безпідставно передані на баланс полтавсього облгазу. Компенсації за газорозподільчі мережі мешканці Полтавської громади не отримали", – йдеться у зверненні.

Серед вимог – поставити на голосування і проголосувати питання про ціноутворення газу власного видобутку та скасувати плату за транспортування газу. Якщо вимоги не виконають, протестувальники погрожують перекривати автотрасу та блокувати обласну раду. 

Акція протесту щодо подорожчання комунальних платежів відбулася сьогодні і під Полтавською міською радою.

"Сьогодні полтавці і область зібралися біля облради, як протест проти газових тарифів. Полтавці склали три звернення до облради про термінове скликання сесії обласної Ради щодо розгляду питання здирницьких тарифів на газ. Люди дружньо підписалися, дали депутатам тиждень терміну, інакше шляхом саморганізації назріває людський гнів, тарифний майдан. Була пропозиція зібратися в понеділок біля обласної ради і заслухати депутатів. Цікаво, що ні один депутат не вийшов до людей - таких обираємо депутатів, що коли прийшли до влади, люди їм не потрібні, депутати служать лідерам, для власної користі, або партійним аватаркам, та не Україні і українському народу, - вважає учасниця акції, полтавка Олена Гальченко.

протест, влада, тарифи, газ, облрада

За темою:

  • 82-річна полтавка долучилася до акцій підтримки військовополонених
  • Полон вбиває: на Полтавщині тривають акції на підтримку військовополонених
  • Полтавців запрошують уповільнитися і зануритися у процес споглядання мистецтва
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.