ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 13.11


У Полтаві проведуть гру "Переселенська блуканина"

14 листопада у Полтаві проведуть гру "Переселенська блуканина" - у приміщенні реабілітаціоного центру для ВПО та місцевої громади, на вулиці Шевченка.

Гра "Переселенська блуканина" вже викликала пожвавлення в українському медіапросторі. Її мета – доступно розповісти широкому загалу українців про труднощі переселенців на шляху до нової домівки, привернути увагу до порушення їх прав та проблеми інтеграції цієї категорії громадян України. Але форма, в якій це зроблено, викликає багато запитань.

На заході учасники гри зможуть крок за кроком в ігровому форматі пройти шлях внутрішньо переміщеної особи: від ухвалення рішення про переселення до моменту, коли людина повністю пристосувалась до життя в новому середовищі.

Ці кроки – не метафора: на масштабованому ігровому полі 2 х 3 м на гравців чекатимуть проблеми та сценарії з реального життя. За допомогою грального кубика і фішок учасники мають пройти ігрове поле, дотримуючись інструкцій.

Головна особливість "Переселенської блуканини" – її сценарій в рамках програми "Радник з питань ВПО" писали спільно з самими переселенцями, які не з чужих слів знають як починати все з початку і в чужих містах відстоювати свої права.

Всього ж у сценарії змодельовано 76 ситуацій, які описують буденні події життя ВПО.

Створення такої гри стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту «Подолання соціальних наслідків конфлікту на Донбасі та незаконної анексії Криму за допомогою державних структур в Україні та громадянського суспільства», який реалізовує канадська неурядова організація «Stabilization Support Services».

В нашому суспільстві досі не вистачає обізнаності з проблемами переселенців. Можливо через те, що люди не уявляють з чим їм доводиться зіткнутися. Гра дає можливість пожити чужим життям з усіма складними, а й іноді й абсурдними подіями, які доводиться переживати переселенцям, – це унікальний досвід

– наголошує співавтор гри, менеджер проекту "Радник із питань ВПО" Валерія Вершиніна.

грант, ВПО, гра, "Переселенська блуканина"

За темою:

  • У Полтаві стався вибух поблизу будинку на Гожулівській
  • Полтавські аграрії відзначили професійне свято
  • На Полтавщині піротехніки знешкодили арсенал боєприпасів часів Другої світової війни
  • Топ-5 за тиждень :